Fasonculuğun belki de en zorlu ve en özel aşaması olan Kaynak-Montaj işlemi, diğer süreçlerde olduğu gibi bilgi, deneyim ve tecrübe gerektirir.

Makine Parkurumuzda “Gaz Altı” , ” Argon” makineleri bulunmaktadır. Paslanmaz ve çelik metaller kaynatılmaktadır. Montaj ile ilgili hırdavat parçaların temini tarafımızdan yapılabilmektedir.

Bununla birlikte perçinleme havşa ve diş açma işlemleri de bünyemizde yer alan ekipmanlarla gerçekleştirilebilir.

Birçok rakibimizin aksine Barış Metal’e verilen işi, iş yapılırken anlamak yerine, işi işe başlamadan önce kurgular ve doğru planlamalarla çıkabilecek sorunları minimize ederek işi tamamlar.

Teknik resimler üzerinden oluşturulan ve takip edilen üretim planları ilgili çalışanlarımıza iletilir ve kalite-kontrol mekanizmaları yardımıyla projede herhangi bir uygunsuzluk oluşmadan tamamlanması sağlanır.

Projelerinizin yapım aşamasında, öncesinde veya sonrasında karşılaşılabilecek problemlerde Barış Metal her zaman yanınızda yer alarak çözüm odaklı uygulamalarıyla sizlere destek olacaktır.

Müşterilerine sunduğu rasyonel ve yenilikçi fikirlerle müşteri takdirini kazanmış olan firmamız, belki de sizlerin projelerinde de gerçekleştirilebilecek yeniliklerin farkına varabilecek ilk tedarikçiniz olacaktır.

• Metal Sevkiyat Kasa ve Arabaları.

• İş Güvenliği ve Çevre Ekipmanları.

• Depo İstifleme Raf Sistemleri.

• Paslanmaz Çelik Kaynaklı İmalat.

• Siparişe Özel Üretim.

kurumsalresmi